ŚWIADECTWA Z KURSU NOWE ŻYCIE (05.2019)
W kursie Nowe Życie najbardziej dotknęło mnie to, gdy ujrzałam, jak bardzo moje życie było do tej pory puste tzn. bez Jezusa. Wprawdzie miałam z Nim regularnie kontakt, ale nie [...]
W kursie Nowe Życie najbardziej dotknęło mnie to, gdy ujrzałam, jak bardzo moje życie było do tej pory puste tzn. bez Jezusa. Wprawdzie miałam z Nim regularnie kontakt, ale nie [...]
Nie mogłam się zebrać do napisania mojego świadectwa do dnia, gdy na kursie Jan uświadomiłam sobie, że trzeba odrabiać pracę domową. Moje świadectwo będzie miało trzy tematyczne części i [...]
ŚWIADECTWA Z KURSU NOWE ŻYCIE (11-13.01.2019) Pierwszym momentem, gdy poczułam działanie Bożej mocy była chwila, w której oddałam swoje grzechy Jezusowi. Uwierzyłam wtedy, ze Jezus obmył je na krzyżu [...]
Kurs Jan prowadzony przy Szkołę Nowej Ewangelizacji w Siedlcach był rewelacyjny. Był to duchowy i emocjonalny rollercoaster. Przeżywałam go bardzo intensywnie i dzięki niemu spojrzałam z boku na swoje [...]
Bardzo głęboko przeżyłam Eucharystię. Czułam wielką radość z tego, że Bóg zaprosił mnie na taką ucztę. Czułam się jak gość honorowy, jak ktoś, kogo Jezus chciał mieć tak blisko [...]
Podczas kursu doświadczyłam oświecenia umysłu i serca. Uzyskałam świadomość, kim jestem i kim jest Jezus dla mnie. Oddałam Mu kierownicę swojego życia i ogłosiłam Go Panem i Królem swego życia. [...]
Czuję nieodparte przynaglenie, aby podzielić się moim świadectwem przeżycia kursu Emaus (11-13.05.2018). Mam nadzieję, że pochodzi to od Ducha świętego. Pragnę w ten sposób oddać Panu Bogu chwałę. Otóż [...]
Doświadczyłam miłości, osobistej ojcowskiej pomimo moich życiowych „wpadek”. Przebaczyłam sobie, dzięki uświadomieniu, jak bardzo dobrze jest być dzieckiem i dziedzicem Boga. Szczerze chcę, aby Jezus był moim Panem i Królem [...]
Podczas tego kursu dotarło do mnie, że jestem zbyt przywiązana do rzeczy materialnych. Zdałam sobie sprawę, że uczeń Jezusa nie potrzebuje zbytnio zabiegać o dobra materialne, gdyż o wszystko [...]
Dziękuję Bogu, że mogłam uczestniczyć w Kursie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Mam 47 lat, a dopiero teraz dowiedziałam się że Bóg bardzo mnie kocha i nie za coś, ale za [...]