WIECZÓR
CHWAŁY

Wieczór Chwały to rodzaj koncertu, którego celem jest wspólne uwielbienie Boga poprzez pełen dynamizmu radosny śpiew i adorację Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Uwielbienie Boga to nie tylko dziękczynienie, ale przede wszystkim manifestacja radości z obecności Jezusa w naszym życiu; radości, która rodzi pragnienie oddania Mu chwały. Dlatego na Wieczorze Chwały powierzamy Panu nie tylko nasze problemy, strapienia i plany na przyszłość – oddajemy Mu na nowo własne życie, aby mogła się w nim wypełnić wola Boga, a nie nasza. Inicjatywa skierowana jest zatem do każdego niezależnie od wieku i dotychczasowych doświadczeń. Kto aktualnie odczuwa rutynę w swoim życiu duchowym, brakuje mu wytrwałości na modlitwie lub ludzi, z którymi mógłby chwalić Pana znajdzie na tym spotkaniu to, czego szuka.

Wieczory Chwały organizowane są również po to, aby obudzić ducha ewangelizacji w sercach katolików, gdyż światło wiary gaśnie temu, kto nie przekazuje go bliźniemu. Ponadto w programie Wieczoru Chwały jest teatralna etiuda ewangelizacyjna oraz nauczanie biblijne i modlitwa o uzdrowienie.

Zapraszamy zatem do sali wielofunkcyjnej KLO przy kościele św. Józefa w Siedlcach w ostatnie czwartki miesiąca. Inicjatorem tych spotkań, które mają już 10-cio letnią tradycję jest siedlecka Wspólnota Jednego Ducha. Początek spotkań zawsze o godz. 19.00.

Jako Szkoła Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej jesteśmy gotowi przygotować i poprowadzić Wieczory Chwały w parafiach i uroczystościach organizowanych przez organizacje społeczne.