WITAJ DROGI WCZASOWICZU,

Cieszymy się, że zajrzałeś dziś na tę stronę. Podobnie jak Ty, my również w tych dniach przebywamy nad Jeziorem Białym i ucieszymy się, jeśli zajrzysz do nas w realu. Czekamy z licznymi atrakcjami przy plaży w Okunince za dużą sceną, tylko w sobotę i niedzielę (15-16.07). Zapleciemy Twojej córce warkoczyki GRATIS. Popilnujemy NIEODPŁATNIE dziecko do 30 minut. Nauczymy za DARMO tańców latynoskich!  Poczęstujemy mufinkiem z niespodzianką. Strzelisz sobie u nas rodzinną fotkę na śmiesznej ściance. A może zostaniesz, aby zobaczyć etiudę teatralną, obejrzeć film lub posłuchać naszych wyjątkowych gości. Ugościmy Ciebie w miasteczku namiotowym przy największej plaży w Okunince, z tyłu dużej sceny.

Kim jesteśmy ?

Dobre pytanie ! Jesteśmy ludźmi, którzy swoje urlopy postanowili przeznaczyć na bezinteresowne dzielenie się z innymi tym, co sami dostaliśmy za darmo. Uważamy bowiem, że bez względu na światopogląd „więcej szczęścia jest w dawaniu, niźli w braniu”. Te słowa wypowiedział akurat Pan Jezus, który dla nas jest KIMŚ wyjątkowym. Ale nie zawsze tak było.

Czy zauważyłeś, że w tych dniach w Okunince kręcą się ludzie w czapkach św. Mikołaja? Nie dziwi Cię, że ktoś świętuje Boże Narodzenie w lipcu? To właśnie my ! Pochodzimy z różnych stron, ale łączy nas wiara katolicka oraz to, iż każdy z nas przeżył takie narodzenie się Boga, które odmieniło kompletnie jego życie. Wywróciło je do góry nogami. Zmieniło na lepsze.

Chętnie Ci o tym opowiemy, jeśli zechcesz zajrzeć do naszego miasteczka namiotowego, tuż za dużą sceną przy największej plaży Jeziora Białego. Zapraszamy wszystkich: wierzących i niewierzących, praktykujących i wątpiących, wszystkich odważnych ludzi otwartych na dialog i nowe znajomości. To może być dopiero wakacyjna przygoda!

A jeśli nie masz ochoty ruszać się z domku, namiotu, czy pensjonatu, to prosimy, byś przynajmniej obejrzał jeden z kilku filmików z przejmującymi świadectwami nawróceń. Zamieściliśmy je pod tekstem, który teraz czytasz.

Skoro dotarłeś do tego miejsca i jeszcze nie przerwałeś lektury naszego zaproszenia, to wiedz, że na tej stronie znajdziesz wiele więcej ciekawych artykułów. W tym celu koniecznie zajrzyj do zakładek NAUCZANIE i ŚWIADECTWA. Z kolei w GALERII znajdziesz zdjęcia z zeszłorocznej ewangelizacji nad Jeziorem Białym.

Tak czy inaczej, cieszymy się, że zajrzałeś dziś do nas, nawet jeśli tylko na chwilę. Życzymy CI udanego odpoczynku, pięknej pogody, wspaniałego towarzystwa na urlopie, a przede wszystkim doświadczania Bożego błogosławieństwa, przez które człowiek nie ma wątpliwości, że Bóg nieustannie czuwa nad nim. Skoro „Bóg z tymi, którzy Go miłują współdziała we wszystkim dla naszego dobra” (Rz 8,28), to nie ma tego złego, co by na dobre z Nim nie wyszło.

Do zobaczenia w miasteczku namiotowym lub… gdziekolwiek indziej