By Dyrektor|3 stycznia, 2022|Kategorie: Misja|Tagi: Diecezja Siedlecka, Misje Jubileuszowe, Parafialne Misje Ewangelizacyjne, Szkoła Nowej Ewangelizacji|0 komentarzy
PODSUMOWANIE MISJI W ULANIE (12.2021)
Pomimo dwukrotnego przekładania terminu, niekorzystnej zimowej aury oraz zwiększonej liczby sezonowych zachorowań i przeziębień nie tylko udało się nam przeprowadzić Jubileuszowe Misje Ewangelizacyjne w parafii Ulan, ale co ważniejsze [...]
PODSUMOWANIE MISJI W GĘSI (11.2021)
"Czas Misji Ewangelizacyjnych to czas, gdy dzieją się cuda". To powiedzenie ukute kilka lat temu przez księdza Dyrektora naszej Szkoły po raz kolejny sprawdziło się w ostatnim tygodniu października [...]
MISJE W GĘSI ROZPOCZĘTE (10.2021)
W niedzielę 24 października br. rozpoczęliśmy misje ewangelizacyjne w parafii Gęś. Zanim nadszedł ten szczególny moment ks. Tomasz trzykrotnie nawiedził tamtą społeczność, by pomóc wiernym lepiej przygotować się na [...]
PODSUMOWANIE MISJI W PARAFII POLSKOWOLA (09.2021)
Pierwszy dzień (niedziela): stosunkowo mało uczestników na obu mszach (czyżby na absencję miało wpływ duże sobotnie wesele?). Drugi dzień: a jednak Parafianie przejęli się zaproszeniem na Misje, bo licznie uczestniczyli [...]
PODSUMOWANIE MISJI EWANGELIZACYJNYCH W PARAFII PRZEGALINY (09.2021)
Dwa tygodnie przed misjami świeccy ewangelizatorzy udali się do parafii Przegaljny, by w każdym domu podarować program Misji, zapraszając mieszkańców do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Zaskakująca była doskonała [...]
PIERWSZE SPOTKANIA W PRZEGALINACH (08.2021)
Bogu niech będą dzięki za ostatni weekend, podczas którego mieliśmy okazję poznać się z mieszkańcami parafii Przegaliny. Najpierw w sobotę świeccy misjonarze zostali ciepło i serdecznie przyjęci w progu domów, [...]






