„Czas Misji Ewangelizacyjnych to czas, gdy dzieją się cuda”. To powiedzenie ukute kilka lat temu przez księdza Dyrektora naszej Szkoły po raz kolejny sprawdziło się w ostatnim tygodniu października br. w parafii Gęś. Bóg pobłogosławił przepiękną jesienną pogodą, która pozwoliła parafianom na uczestniczenie nie tylko w spotkaniach wewnątrz ich świątyni, ale również w kilku procesjach, jakie były w programie Jubileuszowych Misji (niedzielna Procesja Wiary, środowa Procesja Światła na cmentarz, piątkowa droga krzyżowa oraz sobotnie wyjście na powitanie przybywającym znakom misyjnym). Wszystkie te celebracje odbyły się albo w blasku słonecznych promieni, albo z romantycznym zachodem słońca na horyzoncie.

Wiele osób przychodziło dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Trudno przelać na papier wielość pozytywnych emocji, jakie towarzyszyły parafianom podczas każdego misyjnego spotkania. Dość powiedzieć, że twarze uczestników kolejnych celebracji zmieniały się z dnia na dzień. Po prostu stawały się coraz bardziej pogodne, pełne pokoju, a w oczach wiernych widać było nadzieję na coś nowego w życiu każdego z nich.

Niech Bóg będzie uwielbiony w sercu tych, którzy zostali dotknięci Jego łaską. Wierzymy, że po Misjach już nic nie będzie takie samo.

Przy tej okazji składamy najserdeczniejsze podziękowania księdzu Jerzemu Olędzkiemu, proboszczowi parafii Gęś za jego wielką gościnność i szczodrobliwość z jaką podejmował każdego dnia członków naszej ekipy ewangelizacyjnej ❤

Zachęcamy do zajrzenia na profil Facebookowy naszej Szkoły, każdego dnia zamieszczaliśmy fotorelacje.