TRWAJĄ ZAPISY NA KURS EMAUS I NOWE ŻYCIE (12.2019)

Informowaliśmy już kilka tygodni temu, że w styczniu planujemy dwa kolejne kursy ewangelizacyjne: Emaus (10-12.01.2020) i Nowe Życie (17-19.01.2020). Dziś przypominamy, że trwają zapisy na te wyjątkowe rekolekcje, a lista miejsc jest ograniczona, gdyż w każdym z kursów może wziąć udział nie więcej niż 40 osób. Oba kursy rozpoczynać się będą w piątek o godz. 17.30 a kończyć w niedzielę ok. godz. 13.00.

A zatem zachęcamy do podejmowania odważnych decyzji i zgłaszania ich do Marysi Chromińskiej (kom. 507.071.642). Ona przyjmuje zarówno zapisy samych uczestników, jak również osób chętnych do posługi, które już wcześniej przeżyły takie kursy. Apelujemy tu szczególnie do członków wspólnoty Odkupieni oraz innych siedleckich grup formacyjnych. Włączcie się w dzieło Nowej Ewangelizacji, doświadczając jednocześnie radości współpracy z siostrami i braćmi z innych ruchów.

Szczegóły na http://sne.siedlce.pl/zapowiedz-kolejnych-kursow-ewangelizacyjnych/

Przy tej okazji prosimy wszystkich, którzy przeżyli już kiedyś Nowe Życie lub Emaus o szeroką promocję obu kursów. Mówcie o nich krewnym i znajomym, przyjaciołom i sąsiadom, koleżankom w pracy i kolegom na uczelniach. Opowiadając (bez szczegółów) o mocy takich rekolekcji dawajcie przy tym osobiste świadectwo, jak Wy sami je przeżyliście.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Go to Top