Informujemy zainteresowanych, że ruszamją zapisy na 29. edycję kursu Nowe Życie, który odbędzie się w dn. 03-05.11.2023 roku.

Ta forma rekolekcji „zamkniętych” (ograniczona liczebnie grupa uczestników) jest propozycją dla każdego: dla głęboko wierzących i wątpiących; regularnie praktykujących i słabo uczęszczających do kościoła, będących na krawędzi utraty wiary, oraz tych, którzy na nowo ją odkryli; dla dorosłych kandydatów do sakramentu bierzmowania, dla „wybierzmowanych” oraz dla osób nie mających bierzmowania, pod warunkiem, że już skończyły edukację szkolną (zobacz: warunki przystąpienia dorosłych do sakramentu bierzmowania w Diecezji Siedleckiej).

Kurs poprowadzimy w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach (na przeciwko katedry). Początek w piątek (03.11) o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę (05.11) ok. godz. 13.00.

Koszt uczestnictwa (160 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciastka, kawa, herbata, woda, soki) oraz niezbędne materiały dydaktyczne.

Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów w internacie (po 50 zł/noc ze śniadaniem), przez co cena za całość wzrasta do 260 zł.

Chętni zobowiązują się do udziału we wszystkich zajeciach, dlatego nie ma możliwości skrócenia pobytu lub „dołączenia” w drugim dniu.

Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642). Uwaga! Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczyć się będzie kolejność zgłoszeń!

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku, by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.