W październiku planujemy już 25-tą edycję kursu Nowe Życie. Odbędzie się on w terminie: 28-30.10. br. Z kolei następny będzie już po Nowym Roku (03-05.02.2023).

Nowe Życie to propozycja dla dorosłych kandydatów do sakramentu bierzmowania, jak i dla dawno „wybierzmowanych”; dla głęboko wierzących, jak i wierzących słabo; dla będących na krawędzi utraty wiary, jak i tych, którzy na nowo ją odkryli. Chętni powinni mieć ukończone 16 lat.

Kurs odbędzie się Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach na przeciw katedry (ul. Biskupa Świrskiego 55).

Poprowadzi ks. Mateusz Czubak z zespołem ewangelizacyjnym. Początek w piątek o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 12.00. Koszt uczestnictwa (160 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę. Ponadto organizatorzy zapewniają niezbędne materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciastka, kawa, herbata, woda, soki). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 40 zł/noc ze śniadaniem), przez co cena wzrasta do 240 zł.

Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku,by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.