ZAPISY NA NOWE ŻYCIE (04.2023)

Nowe Życie to propozycja dla głęboko wierzących, jak i wierzących słabo; dla będących na krawędzi utraty wiary, oraz tych, którzy na nowo ją odkryli; dla dorosłych kandydatów do sakramentu bierzmowania i dla dawno „wybierzmowanych”;  Chętni powinni mieć ukończone 16 lat.

Kurs przeprowadzimy w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach (na przeciwko katedry). Początek w piątek o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 13.00. Koszt uczestnictwa (160 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę. Ponadto organizatorzy zapewniają niezbędne materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciastka, kawa, herbata, woda, soki). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 50 zł/noc ze śniadaniem), przez co cena wzrasta do 260 zł.

Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642). Uwaga ! Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczyć się będzie kolejność zgłoszeń!

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku, by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.

Podziel się, udostępnij!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przejdź do góry