Pomimo trwających wakacji, planujemy kolejną edycję kursu Nowe Życie. Odbędzie się on w terminie: 19-21.08. br. Wychodzimy w ten sposób na przeciw prośbom dorosłych kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy 17.09 chcą przyjąć ten sakrament w siedleckiej  katedrze.

Poza kandydatami do bierzmowania ten kurs jest propozycją dla każdego, kto pragnie diametralnej zmiany własnego życia. Mogą zatem w nim uczestniczyć zarówno osoby uważające się za głęboko wierzące, wierzące słabo, jak ci, którzy są na krawędzi utraty wiary lub ją na nowo odkryli. Chętni powinni mieć ukończone 16 lat.

Kurs, który odbędzie się w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach (ul. Biskupa Świrskiego 56, na przeciwko katedry) poprowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym. Początek w piątek (19.08) o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę (21.08) ok. godz. 12.00. Koszt uczestnictwa (150 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, nieograniczone korzystanie z zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciasta, kawa, herbata, woda, soki) oraz pakiet materiałów dydaktycznych. Istnieje możliwość skorzystania na miejscu z dwóch noclegów (po 40 zł/noc), ale wtedy cena wzrasta do 230 zł od osoby.

Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy (do 16.08) u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku, by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o kolejnych naszych inicjatywach.