Jeszcze tego lata, mimo trwającej kanikuły, planujemy kolejną edycję kursu Nowe Życie w terminie: 20-22.08. br. Wychodzimy w ten sposób na przeciw oczekiwaniom i prośbom dorosłych kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy na początku września (03.09) chcą przyjąć ten sakrament w siedleckiej  katedrze.

Ponadto, Nowe Życie to propozycja dla każdego, kto chce sobie pomóc, bo wierzy, że nigdy nie jest za późno. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby uważające się za głęboko wierzące, wierzące słabo, jak ci, którzy są na krawędzi utraty wiary lub ją na nowo odkryli. Chętni powinni mieć ukończone 16 lat.

Kurs, który odbędzie się w podziemiach kościoła pw. św. Józefa w Siedlcach (ul. Sokołowska 124) poprowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym. Początek w piątek o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (120 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, a także obiad w niedzielę. Ponadto organizatorzy zapewniają niezbędne materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciastka, kawa, herbata, woda, soki). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 40 zł/noc ze śniadaniem), ale wtedy cena wzrasta do 200 zł.

Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku,by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.