Wiosną br. planujemy kolejne dwie edycje kursu Nowe Życie w terminach: 16-18.04. oraz 14-16.05. br.

Kurs poprowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym. Początek w piątek o godz. 17.30 (podziemia kościoła), a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (120 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, a także obiad w niedzielę. Ponadto organizatorzy zapewniają niezbędne materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciastka, kawa, herbata, woda, soki). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 40 zł/noc ze śniadaniem), ale wtedy cena wzrasta do 200 zł.

Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

W zależności od skali obostrzeń związanych z epidemią kursy odbędą się w Bursie św. Stanisława Kostki albo w sanktuarium św. Józefa w Siedlcach (ul. Sokołowska 124).

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku,by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]