W pierwszy weekend Nowego Roku nasza Szkoła planuje przeprowadzić kurs Jan w terminie: 05-08.01.2023 roku. Jego treść jest propozycją ponownego odkrycia tajemnicy bycia uczniem Chrystusa, a nie jedynie Jego czcicielem i wyznawcą. Istotą bowiem chrześcijaństwa nie jest wiara w Boga, ale wiara Bogu, a tego może jedynie nauczyć żywa relacja z Synem Bożym – Jezusem Chrystusem.

Do uwzięcia udziału w tym kursie serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy wcześniej uczestniczyli w Nowym Życiu oraz Emaus (u nas w Siedlcach lub gdziekolwiek indziej). Rozpoczniemy w czwartek (05.01) o godz. 18.00, a zakończymy w niedzielę (08.01) ok. godz. 16.00. Kurs odbędzie się w siedleckiej Bursie św. Stanisława Kostki, na przeciwko katedry (ul. Biskupa Świrskiego 56).

Koszt rekolekcji wynosi 200 zł (gorące posiłki, nieograniczony dostęp do zasobów kawiarenki i materiały formacyjne). Istnieje możliwość zarezerwowania noclegów w bursie za dodatkową opłatą (40 zł/doba).

Zgłoszenia przyjmuje do 30. grudnia br. pani Maria Chromińska (kom. 507.071.642). Kurs stanowi całość od czwartku do niedzieli. Nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału.