W październiku br. minęło siedem lat od inauguracji działalności naszej Szkoły. Przez ten czas zorganizowaliśmy m.in. 25 serii kursu Nowego Życia, którego treścią jest kerygmat czyli dobra nowina dla grzesznika o tym, że Bóg zawsze „wierzy” w człowieka i dlatego zawsze można zacząć od początku.

W lutym 2023 roku planujemy 26-tą edycję kursu Nowe Życie. Odbędzie się on w terminie: 03-05.02.

Nowe Życie to propozycja dla głęboko wierzących, jak i wierzących słabo; dla będących na krawędzi utraty wiary, oraz tych, którzy na nowo ją odkryli; dla dorosłych kandydatów do sakramentu bierzmowania i dla dawno „wybierzmowanych”;  Chętni powinni mieć ukończone 16 lat.

Kurs przeprowadzimy w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach (na przeciw katedry). Początek w piątek o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 13.00. Koszt uczestnictwa (160 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę. Ponadto organizatorzy zapewniają niezbędne materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciastka, kawa, herbata, woda, soki). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 40 zł/noc ze śniadaniem), przez co cena wzrasta do 240 zł.

Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642). Uwaga ! Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczyć się będzie kolejność zgłoszeń!

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku, by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.