W związku z planowanym Synodem Młodych, ks. Rafał Jarosiewicz wespół z gronem ludzi pragnących być narzędziami w ręku miłosiernego Boga Ojca organizuje 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne, które odbędzie się 06 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Hasło rekolekcji brzmi: „Włącz pełnię wiary”.

Adresatem spotkania jest głównie młodzież, ale zaproszony jest każdy, kto czuje się młody i chce poprzez udział w STADIONIE MŁODYCH oddać chwałę Panu Bogu. Spotkanie, które odbędzie się trzy dni po rozpoczęciu Synodu Biskupów („Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania”), będzie odpowiedzią na zachętę biskupów do tego, by bieżący rok w Kościele poświęcić młodemu pokoleniu i przeżyć go wspólnie z nim. W spotkaniu weźmie udział prawie trzydziestu prelegentów (osób znanych i nieznanych), którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej wiary.

Sprzedaż biletów na www.eBilet.pl, a szczegółowe informacje dotyczące spotkania i związanych z nim przygotowań można znaleźć na www.stadionmlodych.pl

Siedlecka Wspólnota Jednego Ducha organizuje wyjazd autokarem na to spotkanie w sobotę (06.10) o godz. 9.00 w cenie 30 zł od osoby. Powrót ok. północy z soboty na niedzielę. Zapisy do autobusu przyjmuje Małgorzata Lewczuk (kom. 661.668.887).