Z ogromną radością informujemy wszystkich zainteresowanych i tych, którzy nigdy o tym nie słyszeli, że już po raz szósty organizujemy Wieczór Uwielbienia „Siedlce dla Jezusa”, który tradycyjnie odbędzie się w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej tj. 8.06.br. na placu przed sanktuarium świętego Józefa w Siedlcach. Tegoroczne spotkanie przeżywać będziemy pod hasłem: „Gdzie jest Duch Pański – tam wolność” (2 Kor 3,17).

Wydarzenie, jak co roku, będzie miało dwie części. W pierwszej – koncertowej, wystąpi zespół Mocni w Duchu. Ze sceny będzie można usłyszeć ich dobrze znane utwory. Ważnym elementem tego spotkania będzie wygłoszenie orędzia zwanego kerygmatem.

W czasie wieczoru, będzie także czas na świadectwa życia i modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Przygotowaniem koncertu połączonego z radosnym uwielbieniem Jezusa, ale także modlitewnego wyciszenia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu zajmuje się Szkoła Nowej Ewangelizacji wraz ze Wspólnotą Jednego Ducha i parafią pw. św. Jana Pawła II w Siedlcach.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Ks. Bp Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik.