Już po raz drugi Wspólnota Jednego Ducha z Siedlec organizuje rejs po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w terminie 25-27.05.2018 r. Ta forma rekolekcji pod żaglami przewidziana jest dla tych wszystkich, którzy chcą doświadczyć przygody żeglowania. Nie ma ograniczenia wiekowego. Można zabierać znajomych i osoby z poza wspólnot. Do dyspozycji mamy trzy komfortowe i bezpieczne jachty dowodzone przez doświadczonych sterników. Na pokładzie znajdują się miejsca do spania, kuchenka gazowa, lodówka, WC chemiczne, zamykane kajuty, ogrzewanie. Podczas trzydniowego rejsu załogi będą wspólnie przyrządzać posiłki.

Rejs ma charakter rekolekcyjny: wspólna modlitwa – poranna oraz w ciągu dnia, codzienna Msza św., dzielenie Słowem Bożym, katecheza głoszona przez obecność księdza. Organizatorzy przewidują również wiele dodatkowych atrakcji w takich jak: ognisko, dyskoteka, szanty, konkurs wiedzy żeglarskiej z nagrodami itp.

Cena rejsu nie przekroczy kwoty 200 zł. W tej kwocie zawiera się: miejsce na jachcie tj. składka na czarter, opieka doświadczonego sternika, paliwo do jachtu, opłaty portowe, podstawowe szkolenie żeglarskie, ubezpieczenie OC jachtu.

Cena rejsu nie zawiera: kosztu dojazdu (dojazd do Giżycka to ok. 250 km we własnym zakresie, ale organizatorzy są gotowi pomóc znaleźć miejsca w autach) i wyżywienie. Zapisy do 20.05.2018 przez wysłanie swojej wizytówki z własnej komórki na adres mailowy: rejs.wjd@gmail.com

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Emilia 510.212.546 i Sylwester 796.998.899.