Mimo wykształcenia i życiowego doświadczenia, a nadto pomimo, że jesteśmy wierzący, zdarza nam się nierzadko cierpieć na brak pomysłu w rozwiązywaniu różnych skomplikowanych sytuacji? Przez to nie raz podejmujemy złe decyzje, popełniamy błędy i w konsekwencji cierpimy my, a niekiedy również inni. Nie ma ludzi nieomylnych? To oczywiste, ale jest Słowo Boże, które się nie myli.

Czy gdybyśmy częściej do niego sięgali, tak samo często byśmy źle wybierali?

Jeśli chcesz poznać moc tego Słowa, które „stało się Ciałem”, lub odkryć je na nowo serdecznie zapraszamy na kurs Emaus, który odbędzie się w dn. 25-27.09. Atutem kursu jest przejrzyste przesłanie konferencji, wciągające dynamiki, liczne animacje angażujące wszystkich uczestników i trafne wizualizacje głoszonych treści. Ponadto, jego zaletą jest to, że w przystępny i zrozumiały sposób uczestnicy poznają metody owocnego czytania Pisma św., zapamiętywania kluczowych cytatów oraz nabywają zdolności do prawidłowego posługiwania się Biblią w sytuacjach, gdy potrzeba rozeznać wolę Bożą dla konkretnych decyzji. Zapraszamy na te rekolekcje osoby w każdym wieku, które są po bierzmowaniu i wcześniej przeżyły kurs Nowe Życie lub Seminarium Odnowy Wiary lub kursu Alfa (u nas w Siedlcach lub gdziekolwiek indziej).

Poświęć jeden weekend, raptem 40 godzin, a szybko się przekonasz, że dokonałeś jednej z najlepszych inwestycji Twojego życia. Obierz kurs na Słowo… Życia. Inni to uczynili i oto, jak wspominają kurs, na którym zaczęła się ich przygoda ze Słowem, które daje życie:https://sne.siedlce.pl/swiadectwa-z-kursu-emaus-11-2018/

UWAGA ! Kurs poprowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym, a liczba miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń. Miejscem kursu będzie Bursa św. Stanisława Kostki w Siedlcach, a koszt to 120 zł. Szczegóły i zapisy u p. Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).