Obowiązujące wciąż obostrzenia związane z epidemią nie pozwalają nam na przeprowadzenie, planowanego od jesieni minionego roku, kursu Nowe Życie, który miał odbyć się w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach. Dlatego podjęliśmy decyzję, iż aby zachować obowiązujące normy sanitarne zorganizujemy go w sanktuarium św. Józefa w Siedlcach (ul. Sokołowska 124).

Pragniemy zatem poinformować,  że w lutym odbędą się dwie edycje kursu Nowe Życie: 05-07.02 oraz 19-21.02. br. Zainteresowanym da to szansę wyboru dogodnego dla nich terminu.

Kurs poprowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym. Początek w piątek o godz. 17.30 (podziemia kościoła), a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (120 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, a także obiad w niedzielę. Ponadto organizatorzy zapewniają niezbędne materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (owoce, słodycze, ciastka, kawa, herbata, woda, soki). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 40 zł/noc ze śniadaniem), ale wtedy cena wzrasta do 200 zł.

UWAGA ! Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku,by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.