Po wakacyjnej przerwie siedlecka Wspólnota Jednego Ducha wznawia organizację Wieczorów Chwały. Jak mówią jej członkowie: „od ponad dziesięciu lat te ewangelizacyjne spotkania uwielbieniowe gromadzą setki osób, które chcą wielbić Pana nie tylko przy takich okazjach, ale na co dzień „w każdym położeniu” (1Tes 5,18)”.

Tematem wrześniowego Wieczoru Chwały będzie powołanie wszystkich ochrzczonych do apostolstwa. Jest to niezmiernie ważne w dobie, gdy Kościół powszechny podejmuje Nową Ewangelizację, a Kościół siedlecki rozpoczął projekt jubileuszowych Parafialnych Misji Ewangelizacyjnych. Kwestię posłania świeckich do dawania świadectwa podejmie zarówno przygotowywana na Wieczór Chwały pantomima, jak i świadectwo i konferencja księdza Tomasza.

Ponadto, w programie przewidziano śpiew uwielbienia i adorację Najśw. Sakramentu, podczas której animowana będzie modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wierzących i wątpiących na wrześniowy Wieczór Chwały, który odbędzie się w czwartek (27.09) o godz. 19.00 w Sali wielofunkcyjnej Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego obok sanktuarium św. Józefa w Siedlcach (ul. Sokołowska 124).