ZAPISY NA KURS NOWE ŻYCIE (04.2017)

Czy zdarza Ci się niekiedy pomyśleć, iż choć Bóg Cię kocha, czasem nie czujesz tej opiekuńczej bliskości Stwórcy?  Może czujesz się samotny lub zapomniany przez Boga, bo myślisz, że On pogniewał się na Ciebie na skutek popełnionych przez Ciebie grzechów? Może jesteś na jakimś rozdrożu? Masz dość przeciętności i szarzyzny życia? Popadłeś w rutynę praktyk religijnych? Chcesz odzyskać radość życia i nadzieję na pokonanie piętrzących się problemów?

Zapraszamy Ciebie do przeżycia na nowo miłosnej przygody z Jezusem, ku czemu świetną okazją będzie kurs Nowe Życie. Mogą w nim wziąć udział zarówno neofici, jak i członkowie ruchów i stowarzyszeń, osoby zaangażowane w życie parafii., członkowie rad parafialnych, lektorzy, oraz osoby przeżywające kryzysy wiary. Chętni powinni mieć ukończone przynajmniej 16 lat życia.

Kurs Nowe Życie, odbędzie się zaraz po Wielkanocy w gmachu Katolickiego Zespołu Edukacyjnego przy ul. Sokołowskiej 172. Rozpocznie się on w piątek (21.04) o godz. 17.30 a zakończy w niedzielę (23.04) ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (140 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę oraz obiad w niedzielę, a także materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do kawiarenki przez cały czas trwania kursu. Wprawdzie nie zapewniamy noclegu dla uczestników spoza Siedlec, ale gwarantujemy opiekę nad dziećmi w trakcie konferencji. Zgłoszenia przyjmuje od Maria Chromińska pod numerem kom. 507.071.642. Do zobaczenia na kursie.

By |2017-04-28T23:27:25+00:00Kwiecień 1st, 2017|Categories: Aktualności, Kurs|1 komentarz

1 komenarz

  1. […] Tomasz Bieliński – dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji serdecznie zaprasza do udziału w rekolekcjach zwanych kursem Nowe Życie, które poprowadzi w przyszły weekend w gmachu katolickiego gimnazjum przy ul. Sokołowskiej. Rekolekcje rozpoczną się w piątek wieczorem, a zakończą w Niedzielę Miłosierdzia po obiedzie. Szczegółowe informacje wraz z numerem telefonu dla osób pragnących zapisać się na kurs Nowe Życie znajdują się na stronie internetowej Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej. […]

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.