ZAPISY NA KURS NOWE ŻYCIE (01.2017)

Czy zdarza Ci się niekiedy pomyśleć, iż choć Bóg Cię kocha, czasem nie czujesz tej opiekuńczej bliskości Stwórcy?  Może czujesz się samotny lub zapomniany przez Boga, bo myślisz, że On pogniewał się na Ciebie na skutek popełnionych przez Ciebie grzechów? Może jesteś na jakimś rozdrożu? Masz dość przeciętności i szarzyzny życia? Popadłeś w rutynę praktyk religijnych? Chcesz odzyskać radość życia i nadzieję na pokonanie piętrzących się problemów?

Zapraszamy Ciebie do przeżycia na nowo miłosnej przygody z Jezusem, ku czemu świetną okazją będzie kurs Nowe Życie. Mogą w nim wziąć udział zarówno neofici, jak i członkowie ruchów i stowarzyszeń, osoby zaangażowane w życie parafii., członkowie rad parafialnych, lektorzy, oraz osoby przeżywające kryzysy wiary. Chętni powinni mieć ukończone przynajmniej 16 lat życia.

Kurs, który odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym w Opolu Nowym k. Siedlec poprowadzi ks. Tomasz Bieliński – dyrektor SNE wraz z ekipą ewangelizatorów. Początek w piątek tj. w Uroczystość Trzech Króli (06.01) o godz. 15.30, a zakończenie w niedzielę (08.01) ok. godz. 13.00.

Koszt rekolekcji wynosi 140 zł od osoby. Jeśli po zakończeniu kursu nie będziesz się czuł usatysfakcjonowany… zwrócimy pieniądze! Nie zwlekaj z decyzją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy u p.Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

By |2017-04-28T23:25:25+02:0028 listopada, 2016|Kategorie: Aktualności, Kurs|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Go to Top