Z racji przedłużającego się okresu kwarantanny jesteśmy zmuszeni przesunąć w czasie termin organizacji kursu Emaus. Mając nadzieję, że w nadchodzacych tygodniach sytuacja się unormuje na tyle, by Biskup Siedlecki mógł na nowo zezwolić na organizację rekolekcji, przeprowadzenie tegoż kursu planujemy w dniach 12-14.06 br. Zmianie ulega również miejsce kursu. Będzie nim bowiem Dom Rekolekcyjny Diecezji Siedleckiej, który mieści się przy Wyższym Seminarium Duchownym w Nowym Opolu koło Siedlec. W przeciwieństwie do wcześniejszych kursów ten ma formę stacjonarną i dlatego ma bogatszą ofertę (6 posiłków i 2 noclegi). Dlatego też zwiększa się koszt uczestnictwa i wyniesie tym razem 200 zł.
Osoby pragnące przeżyć tę niesamowitą przygodę z Biblią zachęcamy, by już teraz podjęły decyzję i zgłosiły swoją chęć udziału u pani Marii Chromińskiej (kom. 507071642). Liczba miejsc jest ograniczona, a pamiętając, że w poprzednim kursie Nowe Życie, który jest pierwszym etapem uczestniczyło ostatnio 60 osób radzimy, by nie zwlekać z decyzją tak, aby nie okazało się, że zabrakło miejsc.
Oczywiście przyjmujemy też najgorszy scenariusz, że kwarantanna z powodu panującego koronawirusa przedłuży się, co uniemożliwiłoby nam organizację czerwcowego kursu. Póki co jednak jesteśmy dobrej myśli i w modlitwie prosimy Pana, aby Swoją mocą wygasił epidemię.