[layerslider id="3"]

DOŁĄCZ DO STREFY CHWAŁY

Światowe Dni Młodzieży są wyjątkowym świętem młodego Kościoła. To wtedy, gdy spotykają się w jednym miejscu młodzi z całego świata, Boże Królestwo staje się rzeczywistością. Odpowiadając na apel papieża Franciszka, żeby robić raban, nasza Szkoła Nowej Ewangelizacji ma dla młodych specjalne zaproszenie.

Organizatorzy pobytu uczestników ŚDM w diecezji siedleckiej zaproponowali nam poprowadzenie wieczornego uwielbienia, które ma odbyć się 21 lipca na błoniach siedleckich. Jest to dla nas ogromny zaszczyt, bo w miejscu gdzie sprawował eucharystię św. Jan Paweł II, świętowanie ŚDM ma wyjątkowy, wręcz mistyczny charakter. Dlatego chcemy to zrobić najlepiej jak tylko się da. Zdając sobie sprawę z własnych niedoskonałości zachęcamy młodych z całej diecezji do zaangażowania się w tę inicjatywę. Jeśli jesteś muzykiem, to właśnie do Ciebie kierujemy to zaproszenie.

Perkusiści, basiści, gitarzyści, klawiszowcy i inni instrumentaliści no i oczywiście wokaliści i wokalistki – jeżeli chcecie wziąć udział w tym niecodziennym Wieczorze Chwały wyślijcie swoje zgłoszenie na adres: mazizam@gmail.com. W informacji zwrotnej otrzymacie potwierdzenie zgłoszenia i dalsze szczegółowe informacje.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia.

Przekazujcie tę wiadomość innym, aby każdy miał szansę do zaangażowania się w „ŚDMowy” Wieczór Chwały.

By | 2017-02-04T16:03:36+00:00 Styczeń 20th, 2016|Categories: Aktualności|Tags: , , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. mm 20 stycznia 2016 w 15:46- Odpowiedz

    Wieczór Chwały na błoniach? 🙂

    • Ks. Tomasz Bieliński 7 kwietnia 2016 w 08:57- Odpowiedz

      Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, ale dopiero się uczę działania strony administracyjnej. Tak, chodzi o Wieczór na Błoniach Nich Pan +

Zostaw komentarz