Wspólnota Jednego Ducha serdecznie zaprasza na listopadowy Wieczór Chwały> odbędzie się on dnia 29.11. br. sali KLO przy siedleckim sanktuarium św. Józefa. Początek o godz. 19.00.

Spotkanie odbędzie się w przededniu Andrzejek. Z tym dniem związane są różne zwyczaje ludowe. Niektóre z nich mają swój urok i warto je zachować. Z kolei inne jak wróżenie pochodzą z pogaństwa, a ich praktykowanie jest grzechem. Dlatego tematem najbliższego Wieczoru Chwały będzie hasło: „Jeden jest Bóg”. Warto bowiem w kontekście Andrzejek podjąć refleksję nad pytaniami: Komu ufam na codzień? Jakimi wartościami kieruję się przy podejmowaniu ważnych decyzji i działań? Czy Jezus jest moim jedynym Panem? Czy Jego słowo mi wystarcza, gdy myślę o mojej przyszłości?

Na spotkaniu uczestnicy zostaną zaproszeni do odwrócenia się od bożków tego świata (przesądy, horoskopy, joga, filozofie Wschodu, wróżenie z kart i wosku, hiromancja, numerologia itp.) i całkowitego zawierzenia Panu swego życia.

Zaproszenie kierowane jest zarówno do osób, które na co dzień żyją uwielbieniem, jak i tych, którzy przeżywają czas wewnętrznej pustki. Wieloletnie doświadczenie organizacji takich spotkań pokazuje, że wspólne uwielbienie Pana daje pocieszenie, rodzi pokój i nadzieję, pomnaża opanowanie i pomaga przebaczać oraz błogosławić nieprzyjaciół.

Siostry i Bracia ze Wspólnoty Jednego Ducha zapewniają, że jak zwykle starannie przygotowali muzykę, formę teatralną, świadectwo, choreografię flagowania oraz drobne upominki dla każdego na zakończenie spotkania.