ZAPROSZENIE NA KWIETNIOWY WIECZÓR CHWAŁY

Ewangelizacyjna Wspólnota Jednego Ducha wraz ze Szkołą Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej serdecznie zaprasza na kwietniowy Wieczór Chwały, który odbędzie się w ostatni czwartek kwietnia br. tj. 28.04. w sali wielofunkcyjnej KLO przy ul. Sokołowskiej 127 w Siedlcach (obok sanktuarium św. Józefa).

Od jesieni zeszłego roku tematyką siedleckich Wieczorów Chwały są „lekarstwa na grzechy główne”.  W październiku organizatorzy promowali cnotę pokory jako antidotum na pychę. O szczodrobliwości jako lekarstwie na chciwość usłyszeli uczestnicy spotkań w listopadzie. W styczniu podjęto temat czystości, która chroni przed uleganiem pokusie nieczystości, a w lutym zachęcano do dziękczynienia, które „gasi” odruchy zazdrości. Za osoby, które utraciły nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu modlono się w kwietniu. Czas na błaganie o pokój serca, którego brakuje,gdy popadamy w gniew – szósty, katechizmowo licząc, grzech kardynalny.

W programie uwielbienie śpiewem, drama ewangelizacyjna, świadectwa, a także adoracja z modlitwą o uzdrowienie. Początek spotkania o godz. 19.00. Przekażcie wiadomość tym, którym zależy w życiu na wierności Jezusowi.

By |2016-04-19T22:07:37+02:0018 kwietnia, 2016|Kategorie: Aktualności, Wieczór Chwały|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Go to Top