Zachowując niewzruszoną nadzieję, że wkrótce wszystko powróci do “normalności” planujemy dwa kolejne kursy ewangelizacyjne: Emaus (08-10.05.2020) i Nowe Życie (05-07.06.2020). Dlatego już teraz rozpoczynamy zapisy na te wyjątkowe rekolekcje. Informujemy jednocześnie, że lista miejsc jest ograniczona, gdyż w każdym z kursów może wziąć udział nie więcej niż 50 osób. Oba kursy odbędą się w Bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach (ul. Biskupa Świrskiego 56). Zwykle rozpoczynają się w piątek o godz. 17.30 a kończą w niedzielę ok. godz. 13.00.

Osoby zainteresowane naszą propozycją proszone są o zgłaszanie się do Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642). Ona przyjmuje zarówno zapisy samych uczestników, jak również osób chętnych do posługi, które już wcześniej przeżyły takie kursy.

Przy tej okazji prosimy wszystkich, którzy przeżyli już kiedyś Nowe Życie lub Emaus o szeroką promocję obu kursów. Mówcie o nich krewnym i znajomym, przyjaciołom i sąsiadom, koleżankom w pracy i kolegom na uczelniach. Opowiadając (bez szczegółów) o mocy takich rekolekcji dawajcie przy tym osobiste świadectwo, jak Wy sami je przeżyliście.