Drogi Gościu naszej strony. Jesteś na rozdrożu? Czujesz się samotny lub zapomniany przez Boga, bo myślisz, że On pogniewał się na Ciebie na skutek popełnionych przez Ciebie grzechów? Masz dość przeciętności i szarzyzny życia? Popadłeś w rutynę praktyk religijnych? Chcesz odzyskać radość życia i nadzieję na pokonanie piętrzących się problemów?

Zapraszamy Ciebie do przeżycia na nowo miłosnej przygody z Jezusem, ku czemu świetną okazją będzie kurs Nowe Życie. Mogą w nim wziąć udział zarówno neofici, jak i członkowie ruchów i stowarzyszeń, osoby zaangażowane w życie parafii., członkowie rad parafialnych, lektorzy, oraz osoby przeżywające kryzysy wiary. Chętni powinni mieć ukończone przynajmniej 16 lat życia.

Kurs, który odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie/ k. Radzynia Podlaskiego poprowadzi ks. Tomasz Bieliński – dyrektor SNE wraz z ekipą ewangelizatorów. Początek w piątek (06.05) o godz. 18.00, a zakończenie w niedzielę (08.05) ok. godz. 15.00.

Koszt rekolekcji wynosi 100 zł. Jeśli po zakończeniu kursu nie będziesz się czuł usatysfakcjonowany… zwrócimy pieniądze! Nie zwlekaj z decyzją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy u p.Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).