ZAPISY NA KURSY: EMAUS – NOWE ŻYCIE – JAN (01.2017)

Bardzo pracowicie zapowiada się początek roku w siedleckiej SNE. „Miłość Chrystusa przynagla nas” (2 Kor 5,14), aby dzielić się Dobrą Nowiną z innymi. Dlatego z wielką radością pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na jeden z kilku kursów, jakie odbędą się w styczniu 2018 roku.

Wszystkie wymienione poniżej kursy odbędą się w Katolickim Zespole Edukacyjnym przy ul. Sokołowskiej 172. W każdym przypadku liczba miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy na wszystkie kursy przyjmuje pani Maria Chromińska (kom. 507.071.642).

Kurs Emaus (05-07.01.2018), który daje szansę osobistego doświadczenia mocy Słowa Bożego. Atutem kursu są przejrzyste w treści konferencje, wciągające dynamiki, liczne animacje angażujące wszystkich uczestników i trafne wizualizacje głoszonych treści. Ponadto, jego zaletą jest to, że w przystępny i zrozumiały sposób uczestnicy poznają metody owocnego czytania Pisma św., zapamiętywania kluczowych cytatów oraz nabywają zdolności do prawidłowego posługiwania się Biblią w sytuacjach, gdy potrzeba rozeznać wolę Bożą dla konkretnych decyzji. Zapraszamy na te rekolekcje osoby w każdym wieku, które są po bierzmowaniu i wcześniej przeżyły kurs Nowe Życie lub Seminarium Odnowy Wiary lub kursu Alfa (u nas w Siedlcach lub gdziekolwiek indziej).

Kurs odbędzie się w gmachu Katolickiego Zespołu Edukacyjnego w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 172. Poprowadzi go dyrektor SNE ks. Tomasz Bieliński wraz z ekipą. Początek kursu w piątek (05.01) o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę (07.01) ok. godz. 14.00. Koszt: 120 zł.

Kurs Nowe Życie (12-14.01.2018) dla każdego, kto chce doświadczyć nowego życia. Mogą w nim wziąć udział zarówno neofici, jak i członkowie ruchów i stowarzyszeń, osoby zaangażowane w życie parafii., członkowie rad parafialnych, lektorzy, oraz osoby przeżywające kryzysy wiary. Chętni powinni mieć ukończone przynajmniej 16 lat życia.

Kurs Nowe Życie, który poprowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym, rozpocznie się on w piątek (12.01) o godz. 17.30 a zakończy w niedzielę (14.01) ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (120 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę oraz obiad w niedzielę, a także materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów kawiarenki przez cały czas trwania kursu. Wprawdzie nie zapewniamy noclegu dla uczestników spoza Siedlec, ale gwarantujemy opiekę nad dziećmi w trakcie konferencji, co należy zgłosić przy zapisach. Do zobaczenia na kursie.

Kurs Jan (18-21.01), który jest propozycją ponownego odkrycia tajemnicy bycia uczniem Chrystusa, a nie jedynie Jego czcicielem i wyznawcą. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze przeżycie kursu Nowe Życie i kursu Emaus.

Zapraszamy na ten kurs te osoby, które wcześniej przeżyły już kurs Nowe Życie (u nas w Siedlcach lub gdziekolwiek indziej) oraz kurs Emaus. Początek w czwartek (18.01) o godz. 18.00, a zakończenie w niedzielę (21.11) ok. godz. 18.00. Jesteśmy świadomi, że trzeba będzie wziąć urlop z pracy w piątek, ale liczymy,  że ze względu na czas ferii zimowych, będzie to może łatwiejsze. Koszt rekolekcji wynosi 160 zł, ale jeśli kogoś nie stać na taki wydatek, niech przygotuje tyle, na ile go aktualnie stać i bez wahania zapisze się, a doświadczy już na miejscu, że Pan troszczy się o swoje dzieci także w kwestiach finansowych. Prowadzi ks. Tomasz z zespołem ewangelizacyjnym.

By |2017-12-01T12:10:54+01:001 grudnia, 2017|Kategorie: Aktualności, Kurs|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Go to Top