ZAPISY NA KURS ŚWIADECTWO (12.2017)

Szkoła Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej organizuje w grudniu kolejny kurs. Tym razem nosi on tytuł: Świadectwo. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy doświadczyli osobistego, przemieniającego życie spotkania ze Zmartwychwstałym Panem i odczuwają pragnienie dzielenia się Dobrą Nowina z innymi.

Powyższy kurs pomaga nabyć zdolności do komunikatywnego mówienia o osobistym spotkaniu z żywym Jezusem Chrystusem. Dzięki formie warsztatowej uczestnicy dowiedzą się inicjować rozmowy ewangelizacyjne, a przede wszystkim, jak skutecznie przełamywać w sobie „opór” czy też lęk przed byciem wyśmianym czy odrzuconym, gdy chcemy podjąć temat naszej wiary.

Kurs Świadectwo odbędzie się w podziemiach kościoła św. Józefa w Siedlcach w sobotę 16. grudnia. Początek o godz. 8.30, a zakończenie ok. godz. 19:00. Koszt kursu to 50 zł (obiad, kawiarenka, materiały dydaktyczne). Zapisy u p. Aleksandry Augustyniak (kom. 517.298.600).

Wskazanym jest, aby chętni do udziału w tym kursie przeżyli wcześniej kurs Nowe Życie lub Seminarium Odnowy Wiary (miejsce i czas nie mają znaczenia).

By |2017-12-01T12:12:46+00:00Październik 13th, 2017|Categories: Aktualności, Kurs|0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.