ZAPISY NA KURS ŚWIADECTWO (10.2017)

Szkoła Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej organizuje w październiku kolejny kurs. Tym razem nosi on tytuł: Świadectwo. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy doświadczyli osobistego, przemieniającego życie spotkania ze Zmartwychwstałym Panem i odczuwają pragnienie dzielenia się Dobrą Nowina z innymi.

Powyższy kurs pomaga nabyć zdolności do komunikatywnego mówienia o osobistym spotkaniu z żywym Jezusem Chrystusem. Dzięki formie warsztatowej uczestnicy dowiedzą się inicjować rozmowy ewangelizacyjne, a przede wszystkim, jak skutecznie przełamywać w sobie „opór” czy też lęk przed byciem wyśmianym czy odrzuconym, gdy chcemy podjąć temat naszej wiary.

Kurs Świadectwo odbędzie się w podziemiach kościoła św. Józefa w Siedlcach w sobotę 28. października. Początek o godz. 8.30, a zakończenie ok. godz. 16.30. Koszt kursu to 60 zł (obiad, kawiarenka, materiały dydaktyczne). Zapisy u p. Aleksandry Augustyniak (kom. 517.298.600).

Wskazanym jest, aby chętni do udziału w tym kursie przeżyli wcześniej kurs Nowe Życie lub Seminarium Odnowy Wiary (miejsce i czas nie mają znaczenia), a kto tego nie zrobił może skorzystać z kursu Nowe Życie organizowanego przez naszą Szkołę w październiku (zapisy na naszej stronie w zakładce AKTUALNOŚCI).

Kolejne edycje kursu Świadectwo przewidziane są już w parafii Borowie (18.11) oraz ponownie w Siedlcach (16.12).

By | 2017-08-31T12:57:49+00:00 Sierpień 31st, 2017|Categories: Aktualności, Kurs|0 komentarzy

Zostaw komentarz