Czy zdarza Ci się niekiedy pomyśleć, iż choć Bóg Cię kocha, czasem nie czujesz tej opiekuńczej bliskości Stwórcy?  Może czujesz się samotny lub zapomniany przez Boga, bo myślisz, że On pogniewał się na Ciebie na skutek popełnionych przez Ciebie grzechów? Może jesteś na jakimś rozdrożu? Masz dość przeciętności i szarzyzny życia? Popadłeś w rutynę praktyk religijnych? Chcesz odzyskać radość życia i nadzieję na pokonanie piętrzących się problemów?

Zapraszamy Ciebie do przeżycia na nowo miłosnej przygody z Jezusem, ku czemu świetną okazją będzie kurs Nowe Życie. Mogą w nim wziąć udział zarówno neofici, jak i członkowie ruchów i stowarzyszeń, osoby zaangażowane w życie parafii., członkowie rad parafialnych, lektorzy, oraz osoby przeżywające kryzysy wiary. Chętni powinni mieć ukończone przynajmniej 16 lat życia.

Kurs Nowe Życie, odbędzie się w gmachu Katolickiego Zespołu Edukacyjnego przy ul. Sokołowskiej 172. Rozpocznie się on w piątek (13.10) o godz. 17.30 a zakończy w niedzielę (15.10) ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (120 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę oraz obiad w niedzielę, a także materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów kawiarenki przez cały czas trwania kursu. Wprawdzie nie zapewniamy noclegu dla uczestników spoza Siedlec, ale gwarantujemy opiekę nad dziećmi w trakcie konferencji. Zgłoszenia przyjmuje już dziś Maria Chromińska pod numerem kom. 507.071.642. Do zobaczenia na kursie.