ZAPISY NA CZERWCOWY KURS NOWE ŻYCIE (06.2016)

Jesteś na rozdrożu, bo musisz podjąć ważną życiową decyzję? Może czujesz się samotny lub zapomniany przez Boga, bo myślisz, że On pogniewał się na Ciebie na skutek popełnionych przez Ciebie grzechów? Nie jesteś zadowolony w pełni ze swego życia? Masz dość przeciętności i szarzyzny dnia powszedniego? Popadłeś w rutynę praktyk religijnych? Chcesz odzyskać radość życia i nadzieję na pokonanie piętrzących się problemów?

Zapraszamy Ciebie do przeżycia na nowo miłosnej przygody z Jezusem, ku czemu świetną okazją będzie kurs Nowe Życie. Mogą w nim wziąć udział zarówno neofici, jak i członkowie ruchów i stowarzyszeń; osoby zaangażowane w życie parafii i tzw. letni; lektorzy, a nawet osoby przeżywające głębokie kryzysy wiary. jedyny warunek to ukończone conajmniej 16 lat życia.

Kurs, który odbędzie się w Katolickim Gimnazjum w Białej Podlaskiej (ul. Kard.Wyszyńskiego) poprowadzi ks. Tomasz Bieliński – bialczanin z pochodzenia, dyrektor SNE wraz z ekipą ewangelizatorów. Początek w sobotę (04.06) o godz. 09.30, a zakończenie w niedzielę (05.06) ok. godz. 16.00.

Koszt rekolekcji wynosi 100 zł. W cenie kursu przewidziano trzy posiłki (sobota: obiad i kolacja; niedziela: obiad) i bezpłatne korzystanie z rekolekcyjnej kawiarenki (woda mineralna, kawa, herbata, ciastka itp.). Osoby potrzebujące noclegu w Białej Podlaskiej (noc z soboty na niedzielę) zapłacą dodatkowe 50 zł (w cenie śniadanie).

Jeśli po zakończeniu kursu nie będziesz się czuł usatysfakcjonowany… zwrócimy pieniądze! Nie zwlekaj z decyzją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy od dziś u p.Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

By |2017-04-28T23:13:18+02:0013 maja, 2016|Kategorie: Aktualności, Kurs|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Go to Top