Jak już wcześniej pisaliśmy, w tym roku nasza misja nad Jaziorem Białym w Okunince podczas Dni Krokodyla będzie nieco krótsza. Planujemy dotrzeć tam w sobotę (15.07) ok. 10.00. Wtedy zostanie otwarta recepcja tych uczestników, którzy nie będą uczestniczyć w kursie „Świadectwo” w Siedlanowie. Przypominamy jednak, iż wcześniej należy zapisać się telefonicznie u Jerzego Sidorowicza (kom. 509.727.263). 

Około 11.00 przejdziemy, jak co roku w orszaku ewangelizacyjnym, czyniąc wielki raban, na bulwary i plaże Okuninki. W miejscu, gdzie w poprzednich latach rozstawialiśmy małe namioty, przyjmując pacjentów, w tym roku będą dwa duże namioty (na około 200 osób), w których będziemy wyświetlać filmy i głosić świadectwa do ciemnej nocy. Obiadokolacja dla ekipy ewangelizatorów przewidziana jest na 16.00 (na plaży).

zachęcamy wszystkich uczestników, aby zastanowili się, jak mogą posługiwać, korzystając z darów, jakimi ich Pan obdarzył. Dla przykładu: fryzjerka z naszej ekipy będzie za darmo plotła dzieciom warkoczyki, gdy ich rodzice zostaną zaproszeni do namiotu na wysłuchanie świadectw i obejrzenie etiudy ewangelizacyjnej. Z kolei, fotograf z naszej ekipy będzie nieodpłatnie robił zabawne zdjęcia. Aby jednak móc skorzystać z jego usługi potrzeba będzie wcześniej odwiedzić nasz namiot 🙂 Ktoś inny upiecze ciasteczka z fragmentem Słowa Bożego w środku, a jeszcze inna osoba przeprowadzi przyspieszony kurs tańców latynoskich.

Pomysły zgłaszajcie do Jerzego.

Jeśli osoby prywatne lub któraś ze wspólnot chciałaby wspomóc finansowo ewangelizację nad Jeziorem Białym prosimy o bezpośredni kontakt z ks. Tomaszem (510.514.116) lub przekazanie ofiary w Okunince w sobotę (15.07).

Z góry dziękujemy za takie gesty, a jeszcze bardziej za wsparcie modlitewne naszej inicjatywy.

/fusion_text]