W tym Wielkim Poście nasza Szkoła przygotowuje się do zrealizowania kilku projektów ewangelizacyjnych. Przedstawiamy je poniżej, zachęcając osoby z różnych wspólnot, którym bliskie jest dzieło nowej ewangelizacji, do włączenia się w ich realizację.

REKOLEKCJE SZKOLNE (uczniowie I Liceum im. Bolesława Prusa, II Liceum im. Królowej Jadwigi, oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych „Elektryk” w Siedlcach) w kościele p.w. św. Stanisława w Siedlcach.

06.03 (wtorek) godz. 12.00 – 14.00. W programie konferencja i Droga Krzyżowa. Potrzebne są dwie osoby do świadectw, dziesięć osób do „zagrania” Drogi Krzyżowej, a także jedna osoba do obsługi projektora oraz dwie osoby do obsługi kamer video.

07.03 (środa) godz. 12.00 – 14.00. W programie konferencja i Eucharystia. Potrzebne są dwie osoby do świadectw, oraz dziesięc osób do posługi modlit wstawienniczą i jedna osoba do obsługi projektora.

Chętni mogą zgłosić się do Ani Jońskiej (kom. 512 366 368).

RENOWACJA MISJI EWANGELIZACYJNYCH w parafii p.w. św. Doroty w Zawadach

23.03 (piątek): dwie osoby do świadectwa
24.03 (sobota): dwie osoby do świadectwa oraz po dwie osoby ze świadectwami na tzw. spotkania stanowe z mężczyznami, kobietami, chorymi, małżonkami, osobami rozwiedzionymi, młodymi, a może również z wdowami i wdowcami. Potrzebujemy też wiele osób gotowych do posługi modlitwy wstawienniczej, która będzie trwała całą sobotę. Każdy z parafian będzie mógł w dowolnej porze dnia przyjść do świątyni, aby wyspowiadać się i poprosić o indywidualną modlitwę wstawienniczą. Stworzymy trzyosobowe zespoły modlitewne.
25.03 (niedziela): dwie osoby do świadectw.

Zapisy prowadzi Ania Nawrocka pod numerem kom. 530 094 047.

DZIEŃ SKUPIENIA w Zakładzie Poprawczym dla dziewcząt w Mrozach.

27.03 (wtorek) w godz. 15.00 – 17.30. Potrzebne są dwie osoby do świadectwa, a także dwie kolejne osoby do posługi modlitwą wstawienniczą.

Zgłoszenia chętnych przyjmuje Renata Brandyk pod numerem kom. 726 457 927.