Podczas uroczystości pogrzebowej śp. Marcina Mazurka głoszący homilię ks. Tomasz wspomniał o autorskiej płycie Maziego, który przez ostatnie lata życia nosił w sercu pragnienie nagrania CD z muzyką uwielbieniowa. Miały się na niej znaleźć utwory (teksty i muzyka), które sam napisał. Kilka miesięcy przed swoją śmiercią Marcin zaczął realizować ten projekt. Zdążył nagrać to co planował, ale całość nie została zwieńczona wydaniem płyty, gdyż potrzebna jest jeszcze profesjonalna obróbka dźwięku oraz kilka nagrań innych instrumentalistów. Do tego trzeba jeszcze dodać koszt przygotowania grafiki okładki oraz tłoczenie płyt. A ponieważ pragnieniem Maziego było, aby ten projekt nie był komercyjny, lecz aby płytę rozdawano za darmo w ramach ewangelizacji, dlatego dokończenie tego dzieła potrzebuje darczyńców.

Z tym również wydaje się, że nie będzie problemu. Dlatego, gdy tylko projekt zostanie sfinalizowany przekażemy informacje o dacie oficjalnej promocji płyty (połączonej z koncertem ad memoriam Maziego) i każdy zainteresowany będzie mógł ją otrzymać za darmo.

Dlatego radzimy, aby już dziś polubić profil facebookowy naszej Szkoły, co pozwoli na stałe obserwowanie, nie tylko postępu prac nad płytą śp. Marcina, ale również da możliwość poznania innych dzieł realizowanych przez SNE, w której Mazi posługiwał jako wolontariusz.

LInk do FB SNE: https://m.facebook.com/SNE-Siedlce-431758107217454/?ref=page_internal&mt_nav=0&locale2=pl_PL