Życie zdarza się tylko raz! Choć dobrze o tym wiesz, najpierw przez lata tracisz zdrowie, by zdobyć pieniądze, a potem tracisz pieniądze, by odzyskać zdrowie. Usiłujesz udowodnić bliskimi, że Ci na nich zależy, a potem masz wrażenie, że im nie zależy już na Tobie.

Jeśli chcesz dobrze przeżyć resztę Twojego życia skorzystaj z okazji, by usłyszeć, jak nie popełnić tych samych błędów.

Kurs Nowe Życie to propozycja dla każdego, kto chce sobie pomóc, bo wierzy, że nigdy nie jest za późno. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby uważające się za głęboko wierzące, wierzące słabo, jak ci, którzy są na krawędzi utraty wiary lub ją na nowo odkryli. Chętni powinni mieć ukończone 16 lat.

Kurs, który prowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym, odbędzie się w dn. 16-18.10. br. w gmachu Bursy św. Stanisława Kostki w Siedlcach (ul. Biskupa Świrskiego 56). Początek w piątek o godz. 17.30 a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (120 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, a także obiad w niedzielę, materiały dydaktyczne oraz nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (przekąski, owoce, słodycze, orące napoje, woda, soki etc.). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 40 zł/noc ze śniadaniem), ale wtedy cena wzrasta do 200 zł.

UWAGA ! Zostało kilka wolnych miejsc, a zapisy kończą się w środę wieczorem (14.10). Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy u Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).