Zbliża się lipiec, który dla naszej Szkoły od pięciu lat kojarzy się z ewangelizacją nad Jeziorem Białym w Okunince /k. Włodawy. Już możemy powiedzieć, że ze wszystkich dotychczasowych edycji tegoroczna będzie najlepiej przygotowaną pod względem organizacyjnym. Przygotowania zaczęliśmy bowiem już w kwietniu br.. Zaangażowało się w nie dużo więcej osób, niż w poprzednich latach. Dzięki temu możemy zadbać o szczegóły: przygotowanie bazy, sprzętu technicznego, zaopatrzenia i zakwaterowania. Pozostaje najważniejsze tzn. modlitwa i post w intencji samego dzieła, jak i odpowiedniej pogody.

W tym roku w naszym tzw. Miasteczku Nadziei na plaży będzie dużo więcej „atrakcji”, które przygotowaliśmy dla urlopowiczów. Dzięki temu mamy zamiar uczynić wielki „raban”, aby zwrócić na siebie uwagę i przyciągnąć w ten sposób do siebie wielu zaintrygowanych wczasowiczów.

Jednak w tej fazie przygotowań największą naszą radością jest liczba zgłoszeń do posługi ewangelizacyjnej: 86 osób. To naprawdę ostatni dzwonek dla tych, którzy pragną do nas dołączyć. Nasza grupa bowiem, ze względów czysto organizacyjnych (wyżywienie, zakwaterowanie itp.) nie może liczy więcej niż 90 osób. Dlatego ZAPISY NA EWANGELIZACJĘ ZAMKNIEMY w dniu 1. lipca br. lub wcześniej, jeśli liczba uczestników dosięgnie 90-tki.

Kto po tym terminie zechce dołączyć, proszony jest o kontakt telefoniczny z Barbarą Montewka (502.148.328), która zapisze go na listę rezerwową. W takim wypadku udział w ewangelizacji będzie uzależniony od ewentualnej rezygnacji kogoś, kto zapisał się wcześniej.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony na Facebook’u, gdzie na bieżąco podajemy informacje o stanie przygotowań, datach warsztatów ewangelizacyjnych oraz prezentujemy filmiki promujące nasz projekt.