Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku kalendarzowego nasza Szkoła organizuje kolejne rekolekcje. Tym razem będzie to Kurs Emaus, który daje uczestnikom możliwość nowego doświadczenia spotkania z Jezusem w Jego Słowie.

Kurs pomaga w odkryciu tego, jak czytać Biblię, aby ją rozumieć. Przewodnikiem na tej drodze są dwaj uczniowie zmierzający do Emaus (Łk 24,13-35). Na drodze ich wędrówki dołącza do nich Nieznajomy, który zaczyna wyjaśniać im Pisma, co w efekcie doprowadza uczniów do rozpoznania Jezusa. Również Ciebie Jezus zaprasza do tego samego! Pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego. On chce, byś poznając Je nawiązywał głębszą relację z Jezusem – Słowem, który jest odpowiedzią na najgłębsze pragnienia Twojego serca.

Kurs jest skierowany do każdego. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 16 lat i wcześniejsze przeżycie Kursu Nowego Życia (lub Kursu Filip). Nie jest istotne, jak dawno i gdzie go przeżyłeś.

„Emaus”, który poprowadzi ks. Robert Grzybowski – dyrektor SNE z Diecezji Drohiczyńskiej, wraz z ekipą ewangelizatorów, może być Twoim kolejnym krokiem na drodze duchowego rozwoju.Zapraszamy zatem wszystkich chętnych, aby niezwłocznie podjęli decyzję i zapisali się u Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642), bowiem ilośc miejsc jest ograniczona wielkością Domu Rekolekcyjnego (50 osób) przy WSD Diec. Siedleckiej w Nowym Opolu (stacja PKP: Sabinka).