Obowiązujący wciąż reżim sanitarny nadal nie pozwala nam na przeprowadzenie, planowanego od jesieni minionego roku, kursu Nowe Życie. Żyjemy jednak nadzieją, że po 18. stycznia br. nastąpi długo oczekiwana „odwilż”. Dlatego już dziś pragniemy poinformować wszystkie zainteresowane osoby, iż jeśli przepisy sanitarne nam pozwolą, to w lutym br. odbędą się dwa kursy Nowe Życie: 05-07.02 oraz 19-21.02. Zainteresowanym da to szansę wyboru dogodnego dla nich terminu.

Osoby, które już jesienią zapisały się na kurs proszone są o wysłanie sms-a z potwierdzeniem chęci udziału oraz podaniem wybranego nowego terminu. Informujemy też, że można się jeszcze dopisać do listy uczestników.

Kurs, który prowadzi ks. Tomasz Bieliński z zespołem ewangelizacyjnym, odbędzie się w gmachu Bursy św. Stanisława Kostki w Siedlcach (ul. Biskupa Świrskiego 56). Początek zawsze w piątek o godz. 17.30, a zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00. Koszt uczestnictwa (120 zł) obejmuje obiad i kolację w sobotę, a także obiad w niedzielę. Ponadto organizatorzy zapewniają niezbędne materiały dydaktyczne i nieograniczony dostęp do zasobów rekolekcyjnej kawiarenki (przekąski, owoce, słodycze, orące napoje, woda, soki etc.). Istnieje możliwość skorzystania z dwóch noclegów (po 40 zł/noc ze śniadaniem), ale wtedy cena wzrasta do 200 zł.

UWAGA ! Ponieważ kurs stanowi całość, dlatego nie przyjmujemy zgłoszeń na jeden lub dwa dni udziału. Zapisy i wszelkie szczegóły u pani Marii Chromińskiej (kom. 507.071.642).

Zachęcamy do „polubienia” profilu Szkoły Nowej Ewangelizacji Diec. Siedleckiej na Facebooku, by w ten sposób na bieżąco otrzymywać informacje o naszych inicjatywach.