W poniedziałek (15.10) o godz. 17.20 można było posłuchać na żywo audycji „Jak minął dzień”, w której pani redaktor Agnieszka Osmólska – Ilczuk rozmawiała z ks. Tomaszem Bielińskim oraz trzema innymi osobami z zespołu misyjnego naszej Szkoły (Anna i Antoni Ciok oraz Joanna Kozioła) nt przygotowań do Misji Ewangelizacyjnych, jakie odbędą się na przełomie października i listopada br. w Woskrzenicach.

Dzięki audycji słuchacze radiowi mogli poznać ogrom działań związanych z przygotowaniem tych Misji. Prowadząca rozmowę pani redaktor skupiła się szczególnie na rozpytywaniu o sobotę (13.10), gdy 16 osób ze wspólnoty Jednego Ducha wybrało się do tamtejszej parafii, aby roznieść do wszystkich domów zaproszenia na misje i wręczyć je osobiście mieszkańcom. To wyjątkowe kolędowanie przebiegło pod znakiem wielkiej życzliwości gospodarzy, z jaką spotkali się przybyli goście. Rozmowy przebiegały w miłej i szczerej atmosferze, a nierzadko przedłużały się przy dobrej kawie czy herbacie.

Goście audycji wyrażali wdzięczność zarówno proboszczowi parafii ks. Andrzejowi Prokopiakowi, jak i wszystkim mieszkańcom, którzy z życzliwością odebrali „misyjne” odwiedziny.